معرفی بهترین رباتای تلگرام 

 

شمام جزو اون دسته آدمایی هستین که چندین ساعت در روز وقت صرف تلگرام می کنین؟ اگه جواب تون مثبته این مقاله رو بخونین. ما در این مقاله می خواهیم چندی از بهترین رباتای تلگرام رو به شما معرفی کنیم و می بینین که این رباتا تواناییای زیادی دارن که شاید پیش از این به ذهن تون خطور هم نمی کرد.

ربات در تلگرام به چه معنیه؟

رباتای inline

رباتای inline یا درون خطی، رباتایی هستن که شما می تونین به شکل مستقیم و با سرعت زیاد بدون نیاز به ورود به خود ربات از اونا استفاده کنین. واسه استفاده کردن از اونا کافیه در تلگرام و در قسمت نوشتار تلگرام پس از علامت @ اسم اون ربات رو بنویسین و بعد با زدن فاصله می تونین دستورات مربوط بهش ربات رو وارد کنین.ویدئوی زیر رو ببینین.

مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نیس.

wiki

vid

رباتی که به وسیله اون می تونین به طور مستقیم و بدون برنامه های تغییر آی پی یا پراکسی در یوتیوب جست وجو کنین. با استفاده از این ربات می تونین خیلی راحت کلیدواژهای خود رو در یوتیوب جست وجو کنین. واسه دانلود از یوتیوب هم می تونین به مقاله ای که لینک شده مراجعه کنین.

gif

رباتی که به وسیله اون می تونین گیفای دلخواه تون رو پیدا کنین. کافیه بعد از علامت @ و نام ربات یک یا چند کلمه رو به شکل لاتین بنویسین تا گیف متناسب با اون واسه شما نشون داده شه.

gamebot و Gamee

رباتایی با بازیا و سرگرمیای جالب و هیجان انگیز. در گروه های صمیمی ی خود می تونین با استفاده از این رباتا دوستان خود رو به رقابت دعوت کنین.

iLyricsBot

اگه دنبال آهنگی از یک خواننده می گردین، یا فقط اسم آهنگ رو میدونید یا اینکه فقط بخشی از آهنگ رو به خاطر دارین، این ربات بهترین کمک واسه شما هستش.

guggybot

شما به وسیله این ربات می تونین گیفا و عکسای مورد نظرتون رو با متن دلخواه تون واسه دوستان تون ارسال کنین. کافیه پس از علامت @ و وارد کردن اسم ربات، متن دلخواه تون رو به انگلیسی بنویسین و اونو روی عکس یا گیف مربوط به متن تون مشاهده کنین.

رباتای معمولی

رباتایی هستن که شما واسه استفاده از اونا باید وارد اونا شید و دکمه ی Start رو بزنین. واسه استفاده از این نوع رباتا شما باید نام اونا رو در قسمت جست وجوی تلگرام جست وجو کنین.

botfather

«ربات پدر» تلگرام که شما می تونین واسه ساخت رباتای تلگرامی خودتون از این ربات استفاده کنین.

groupagreebot

یکی از بهترین و قوی ترین رباتای نظر سنجی تلگرام با تنظیمات کاربردی. انتخاب کردن تعداد انتخابای افراد واسه رأی دادن و اینکه اسم رأی دهنده زیر رأی نوشته شه یا نه، تنها بخشی از تواناییای این رباته.

stickers

ربات استیکرساز تلگرام توانایی ساخت پَکای استیکر رو به شما می ده. عکسای خودرا با فرمت و اندازه گفته شده در ربات درست کنین و با استفاده از این ربات، پَک استیکر مخصوص به خود رو داشته باشین.

voicybot

رباتی که با فرستادن یک فایل صوتی، متن درون اون فایل رو درآورده می کنه. با تنظیماتی که این ربات در اختیار شما می ذاره شما می تونین هم یک فایل صوتی به زبون فارسی، و هم یک فایل صوتی به زبون انگلیسی با مدت زمانی محدود رو به متن تبدیل کنین.

ImageUploadBot

اگه به دنبال این هستین که عکسی رو آپلود و از لینک اون استفاده کنین، این ربات رو امتحان کنین. این ربات با دریافت عکس از طرف شما اونو آپلود کرده و لینک اونو واسه شما ارسال می کنه.

weatherman_bot

رباتی که به وسیله اون می تونین وضع فعلی و پیش بینی وضعیت آب وهوای منطقه خود رو مشاهده کنین. تنها کافیه شهر مورد نظر خود رو واسه ربات تعریف کنین تا وضعیت فعلی آب وهوا و پیش بینی اونو واسه شما ارسال کنه.

delorean_bot

این ربات یادآور می تونه یک پیام خاص که شما اونو انتخاب می کنین در زمانی مشخص واسه شما ارسال کنه. کافیه متن پیام و زمان ارسال اونو واسه ربات ارسال کنین تا در زمان مشخص اونو یادآوری کنه!

FileConverterBot

به کمک این ربات هر فایلی رو به هر فرمتی که دوست دارین، تبدیل کنین. این ربات توانایی تبدیل فرمت فایلای ویدیوئی، عکس، متن، موسیقی، صوتی، و … رو تا سقف ۲۰ مگابایت داراس.

the_2048_bot

اگه از طرفداران بازی مهیج ۲۰۴۸ هستین، می تونین به وسیله این ربات، در تلگرام خود این بازی رو بکنین.

wmarkbot

به وسیله این ربات می تونین واترمارکای عکسی و متنی روی عکسای خود بذارین.

Storebot

در این ربات شما می تونین بسته به نیاز خودتون رباتای مورد نظر خود رو پیدا کنین. شما در این ربات می تونین رباتای تازه اضافه شده، رباتای انتخاب و رباتای تازه انتخاب رو مشاهده کنین و حتی می تونین طبق دسته مورد نظر خود یا نام ربات به جست وجوی اون بدین.

تهیه شده در: chetor.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *