مردها با چه زنانی ازدواج نمی کنن؟ 

 

شاید از خود پرسیده باشین که مردها با چه زنانی ازدواج نمی کنن؟ فهرستی رو از تیپ شخصیتی زنایی که مردها به ازدواج با اونا علاقه ای ندارن، اینجا آماده کردیم؛ البته با استفاده از نظرات ده هاهزار مردی که در سالای گذشته در جلسات مشاوره ی خونواده با اونا صحبت شده. واقعیت اینه که اگه شما زن هستین و می خواید ازدواج کنین، باید در ملاقات هاتون با یک مرد بسیار زرنگ و باهوش باشین.

خونواده

ازدواج

شخصیت

 

با خوندن این نوشته شما می فهمید که از چه مردانی باید فاصله بگیرین و چه کارای اشتباهی در ملاقات خود با مردها انجام میدید. شما رو راهنمایی می کنه تا جنبهایی از شخصیت خود رو به نمایش بذارین تا مردی رو که خواستارش هستین، جذب کنین. واسه فهمیدن این موضوعات ادامه مقاله رو بخواهید.

زنایی که اهل رئیس بازی هستن

این دسته از زنان نمی تونن خیلی راحت تغییر کنن و رئیس بازی در خون اون هاست. وقتی مردی واسه اولین بار اینجور زنی رو ملاقات می کنه، کاراکتر و شخصیت جذابی درنظرش خواهد اومد. البته این جذابیت واسه مرد موقتیه. وقتی احساس کنه که با اون مثل زیردستی برخورد می شه که زن بهش می گه که چه کاری رو بکنه و چه کاری رو انجام نده، اینجاست که مرد رابطه رو ترک می کنه. مردها با اینجور زنانی ازدواج نمی کنن.

زنایی که با احساسات مرد بازی می کنن

این دسته از زنان فکر می کنن که با درگیرکردن فرد مقابل در بازیای احساسی می تونن اونو جذب کنن. البته شاید در اول رابطه عاطفی این ترفند اثر داشته باشه اما به محض اینکه مرد، طرف مقابل خود رو قبول می کنه، دیگر انتظار بازیای احساسی رو نداره و به دنبال راستی در رابطه عاطفی خوده. اگه زن اینجور بازیای احساسی رو در رابطه عاطفی خود خیلی سریع به پایان نرسونه، به زودی مردی رو می بینه که رابطه خود رو فراموش کرده و از اون فاصله گرفته.

زنایی که می خوان مرد رو تغییر

این دسته از زنا اونقدر رفتار می کنن که انگار همیشه از دور رفتار مرد رو زیرنظر گرفتن و در کمین هستن که اشتباهی از مرد سربزند تا بهش اخطار بدن و متوجه اشتباهش کنن. البته مردانی هم از اینجور زنایی خوش شون میاد، چون احساس ناامنی داخلی بعضی مردها اینجور احتیاجی رو در اونا به وجود میاره. زن می گه که عاشق مرده اما می خواد کم کم اونو عوض کنه. زن سعی می کنه مرد رو به آرامی از چیزی که بوده به فرد دیگری تبدیل کنه. از نحوه ی لباس پوشیدن مرد شروع می کنه و در قدمای بعدی حتی سعی در تغییر علاقه موسیقی داره. گرچه وقتی اینجور زنی بخواد در دوستان مرد و یا سرگرمیای اون تغییری بده، به احتمال خیلی زیاد شکست می خوره.

زنایی که به شکل مشکوکی همیشه حس حسادت دارن

این زنا همیشه روی لبه جدایی رابطه عاطفی قرار دارن، چون اصلا قابل اعتماد نیستن. بارها از روی حسادت عصبانی می شن و یا نسبت به هرچیزی که اونو اشتباه میدونن، واکنش نشون میدن و سعی می کنن فقط از خود محافظت کنن.

اگه از ما بپرسید که مردها با چه زنانی ازدواج نمی کنن، به شما خواهیم گفت مردی با دیدن اینجور زنی واسه اولین بار، حس می کنه اون دختر بسیار غمگینیه. پس سعی می کنه با دادن حس اطمینان این غم و اندوه و اضطراب رو از اون دور کنه و بهتر از مردهایی باشه که قبلا در زندگی اون زن بودن. اما وقتی می بینه که زن اونو بسیار تحت فشار قرار می ده و بعضی وقتا اونو به دلایل مختلف واسه کارایی که انجام نداده متهم می کنه، مرد به زودی تصمیم میگیره که راهی به جز ترک رابطه خود نداره و نمیتونه به خاطر اشتباهات زن همیشه خود رو در خطر حس اتهام اون بذاره.

زنایی که احساس می کنن تموم زندگی شون صرف مرد می شه

در جواب به این سؤال که مردها با چه زنانی ازدواج نمی کنن، باید بگیم مردها ایجاد رابطه با زنایی که احساس می کنن زندگی خود رو با انتظار زیاد فدای مرد می کنن، بسیار سخت میدونن. در اول رابطه این زنا با بیان عشق و علاقه، توجه مرد رو به خود جلب می کنن اما مرد به زودی دچار سردرگمی و احساس خفگی در رابطه می شه، چون زن این حس و انتظار رو درون خود پرورش داده که زندگی اش رو وقف مرد می کنه. در قبالش مرد هم مسئولیت تموم زندگی اونو به عهده داره. شما به عنوان یک زن باید واسه زندگی خود برنامه و هدفای شخصی داشته باشین و به این صورت نباشه که در کل زندگی منتظر کارا و رسیدن مرد به اهدافش باشین.

زنایی که با مرد مثل پدر خود برخورد می کنن

این دسته از زنا بیشتر به دنبال مردانی با اختلاف سنی بیشتر و به نحوی دنبال حس پدرانه مرد هستن و نه یک دوست و یا همسر. در اول رابطه عاطفی، شاید زن فکر کنه که مرد موردعلاقه اش رو پیدا کرده و تأییدهای مرد و جواب به سؤالات اون تموم چیزیه که در زندگی نیاز داره، اما به زودی متوجه می شه که مرد به دنبال زنیه که بتونه با اون نیازای عاطفی خود رو تأمین کنه؛ نه اینکه به دنبال زنی باشه که دائم درحال یادگیری، پرسیدن و گرفتن تذکرها و هشدارهای پدرانه از طرف مرده.

زنایی که درباره هر چیزی با مادر خود صحبت می کنن

بعضی زنا عادت دارن که همیشه با مادر خود صحبت کنن و حتی بین بر تماس با مادرشان روی صفحه گوشی اونا هست. انگار اونا به تنهایی قادر به تصمیم گیری نیستن و یا بدون نظر مادرشان نمی تونن کاری بکنن. می خواین بدونین مردها با چه زنانی ازدواج نمی کنن؛ این دسته از زنان، همونایی هستن که مردها در بلندمدت به اونا علاقه ندارن. وقتی مردی اینجور زنی رو واسه اولین بار ملاقات می کنه، فکر میکنه که این زن خیلی به خونواده خود نزدیکه و با اونا رابطه عالی داره اما به زودی متوجه می شه که این رفتار خیلی به رابطه اونا ضربه میزنه. مرد اصلا دوست نداره که واسه هر تصمیمی در زندگی اش نظر مادرزن خود رو موثر بدونه.

زنایی که درباره همه کس و همه چیز صحبت می کنن

زنایی هستن که عاشق شایعها درباره افراد و چیزای مختلف هستن و همیشه درباره بقیه صحبت می کنن. ، عاشق این هستن که درباره بقیه هم حرفایی . وقتی مردی واسه اولین بار با اینجور زنی ملاقات می کنه، اونو به خاطر روحیه ی سرگرم کننده اش همراه با داستانا و حرفایی که به زبون میاره، جذاب می بینه اما بعد از یه مدت مرد به این موضوع فکر میکنه که چه حرفایی درباره اون به بقیه خواهد گفت و واسه جلوگیری از این قضیه، پایان رابطه رقم می خوره.

زنایی که چشم و هم چشمی زیادی دارن

بعضی زنا همیشه خود رو با بقیه مقایسه می کنن و می خوان وضعیتی مثل هرکسی که می شناسن، داشته باشن. همیشه درباره داشته های بقیه صحبت می کنن و با این کار مرد رو تحت فشار قرار میدن. زمانی که مرد متوجه می شه زن دیگر چیزی واسه تشکر در زندگی مشترک شون نداره، سعی می کنه رابطه رو تموم کنه تا اینجور زنی دیگر در زندگی اش حضور نداشته باشه.

زنایی که همیشه رژیم غذایی می گیرن

این زنا همیشه مقدار کمی از غذای خود رو می خورن، هیچ وقت رژیم غذایی شون رو تموم نمی کنن و هرچیزی رو به اندازه بقیه ی افراد نمی خورند. مرد در اولین دیدار با اینجور زنی، با خود فکر میکنه که این زن هیچ وقت اضافه وزن پیدا نمی کنه اما به زودی متوجه میشه که به تنهایی غذاخوردن اصلا جالب نیس. نکته اساسی اینجاست که مردها به خوردن غذاهای مختلف علاقه دارن، دوست دارن کباب و استیک بخورند و مزهای جدید رو امتحان کنن و از خوردن دسر لذت ببرن. اونا دوست دارن که همسرشان هم در این راه مثل اونا باشه؛ کمه کم بعضی وقتا این جور باشه.

به خاطر داشته باشین که مردها فقط یک زن خوشحال و راحت می خوان که ویژگیای با ارزشی هم داشته باشه؛ پس سعی کنین همیشه بهترین خود باشین.

شما ویژگیای دیگری از زنان می شناسین که واسه مردها غیرجذاب باشه؟ در کامنتا واسه مون بنویسین. 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *