نکته هايي درباره کلاس هاي آنلاين کنکور

با توجه به پيشرفت روزافزون تکنولوژي، هر ساله شاهد آن هستيم که از راه‌هاي جديدتري واسه توليد و ارائه محتوا و مطالب درسي استفاده ميشه؛ يکي از اين راه‌ها که تو چند سال اخير، مخصوصا با توجه به شيوع بيماري کرونا و تعطيلي مدارس، استقبال زيادي ازش شده، کلاس‌هاي آنلاين کنکوره. در هر درسي که نياز به آموزش بيشتر دارين، کافيه در منزل، با داشتن يه لب‌تاپ، گوشي هوشمند و يا سيستم کامپيوتري و همچنين اينترنت با سرعت کافي، وقتتون رو با زمان کلاس‌هاي آنلايني که توسط معلمان، رتبه‌هاي برتر سال‌هاي گذشته و موسسات آموزي کنکور برگزار ميشه تنظيم کنيد و با هزينه‌ي خيلي کمتر نسبت به کلاس‌هاي حضوري، از اونا براي رفع اشکال، و آموزشِ بهتر، استفاده کنيد.

از مزاياي اين ميشه به کم هزينه بودن نسبت به کلاس‌هاي حضوري، بهره‌مندي هر دواطلبي از هر شهري(که به اينترنت دسترسي دارد) به کلاس‌هاي اساتيد برتر کنکور سطح کشور، زمان مناسب اين کلاس‌ها، عدم محدوديت در تعداد فراگيران و… اشاره کرد. البته با توجه به اينکه بسياري از اين کلاس‌ها، تعاملي نيستدند، معايبي همچون عدم تعهد و توانايي آموزش دهنده، نسبت به رفع اشکال کامل از فراگيران، نبود يا کندي اينترنت در بعضي از نقاط کشور، موجب ميشه که بعضي از داوطلبا از اين آموزش بي‌بهره بمونن و چون تعهد و شناخت آنچناني بين آموزش‌دهندگان و فراگيران وجود نداره، ممکنه بعضي از اين کلاسا از کيفيت مطلوب برخوردار نبوده و باعث اتلاف وقت محصّل بشه رو هم دارن…

 

در زير نمونه هايي از کلاس هاي آنلاين کنکور را مي بينيد :

https://p30konkor.com/kelas-konkor-online/

پيشنهاد ميشه خيلي رو اين کلاسا حساب نکنين و بيشتر تمرکزتون رو روي خودآموزي با استفاده از کتاب‌هاي کمک آموزشي، و کلاس‌هاي حضوري بذارين. اما گاهي هم اين کلاسا ممکنه به دردتون بخوره؛ مثلا چند ماه آخر مونده به کنکور که بايد مباحث رو مرور و جمع بندي کنين، از ظرفيت اين کلاسا ميشه استفاده کرد. يا هم در مواقعي که کتب کمک آموزشي و يا کلاساي حضوريتون، نتتونستن يه مبحثو به خوبي انتقال بدن، کلاس‌هاي آنلاين گزينه مناسبي به نظر ميرسن.

از جمله موسساتي که کلاس‌هاي آنلاين خوب و استاندار با بهره‌گيري از اساتيد توانمندي استفاده مي‌کنن، ميشه ” آنلاين آکادمي “، “کلاسينو” و “رايان کلاس” اشاره کرد.