بلیط هواپیما ارزون تر رو از کجا بخرم؟

 

قبل از هر چیزی، باید بدونیم که واسه خرید آنلاین بلیط هواپیما چارتر به سراغ کی میریم. همین الان کلمه بلیط هواپیما ارزون یا ارزانترین بلیط هواپیما رو در اینترنت جستجو کنین . مطمئناً فهرست بلندبالایی از سایتای جور واجور رو می ببینن که حتی اسم بعضی از اونا رو نشنیده اید. این موضوع نشون میده که انتخاب سایت واسه جفت و جور بلیط کار سخت و پیچیده ایه. اما بعضی از شرکتا، کار ما رو ساده تر کرده و به کمک اعتبار و محبوبیت اونا می تونیم خیلی راحت روند انتخاب بلیط رو انجام بدیم.

یکی از این سایتا، گروه چارتر به نشانی اینترنتی ( charter.ir ) است که به عنوان یه منبع کامل واسه بلیط هواپیمای داخلی و خارجی شناخته می شه. در این سایت شما گزینه های مختلفی مانند بلیط چارتر کیش یا بلیط چارتر مشهد یا بلیط لحظه آخری در اختیار دارین تا بتونین بهترین گزینه رو انتخاب کنین. در سایت گروه چارتر به تجربه کاربری توجه خاصی شده و شما با آسونترین روش ممکن واسه انتخاب بلیط هواپیما روبه رو هستین. نکته خاص دیگه اینکه در این سایت به شما ارزانترین بلیط هواپیما هم پیشنهاد می شه تا اونو در اولویت گزینه های انتخابی خود بذارین.

بلیط چارتر یکی از اصطلاحاتیه که شایدً بارها اونو شنیدین و حتی در بعضی موارد وسوسه شدین که ازش استفاده کنین. البته باید این حقیقت رو قبول کنیم که هنوز پرواز چارتر واسه بعضی از مردم شناخته شده نیس و از قوانین اون خبر ندارن. در کنار این موضوع، به کار بردن بعضی ترفندها در کاهش قیمت بلیطا نقش مستقیم داره و آدمایی که با این بخش آشنایی کامل داشته باشن، شانس به دست آوردن پروازهای ارزون قیمت رو به دشت می کنن.
پس در این مطلب اول تلاش می کنیم بلیط چارتر و شرایط به کار گیری اونو بشناسیم و در آخر یکی از بهترین شرکتای فعال در بخش بلیط پرواز چارتر رو معرفی می کنیم که به عنوان منبع چارتر و بلیط هواپیما بهترین خدمات رو در این بخش ارائه میده، شاید بهتر باشه قبل از خوندن این متن سری به سایت چارتر ( منبع چارتر و بلیط هواپیما ) بزنین .

خیلی ساده و خودمونی، پرواز چارتر همون پرواز دربستیه (مثل تاکسی دربستی!) که شاید در طول روز چند بار از سرویسای دربستی واسه رسیدن به یه مقصد استفاده می کنین. بلیط چارتر به بلیطی می گن که به طور خاص واسه یک یا چند نفر رزرو می شه و همه هزینه بلیط رو دوش همون فرد یا تیم اونه. فرق این بلیطا با بلیطای سیستمی خیلی زیاده و شرکتا به شکلای متفاوتی اونا رو عرضه می کنن.
واسه تعریف پرواز چارتر، نگاه ما به نوع پرواز فرق داره. ممکنه که ما اعضای یه تیم فوتبال باشیم که واسه انجام چند بازی پشت سر هم نیاز به پروازهای پشت سر هم داشته باشیم. در این حالت پرواز به طور کامل در اختیار تیم ما قرار داره و به عنوان یه پرواز چارتر شناخته می شه. پرواز چارتر در آژانسای گردشگری کمی فرق داره و شایدً تعداد مشخصی از بلیطا واسه یه دوره وقتی خریداری می شه. مثلاً ممکنه بلیط چارتر مشهد به وسیله یه آژانس در دهه کرامت خریداری شده و کلیه پروازهای اونو در اختیار بگیره.