اولین تولید کننده ردیاب خودرو

اولین تولیدکننده ردیاب خودرو در ایران کدام شرکت است ؟ شرکت اتاکو با بهره گیری از متخصصان توانمند داخلی اولین تولید کننده ردیاب خودرو در ایران می باشد . شرکت اتاکو با تکیه بر توانمندی متخصصان داخلی به عنوان شرکتی پیشگام در تولید ردیاب خودرو می باشد.

شرکت اتاکو طراح و تولید کننده سیستم های الکترونیک و مکاترونیک با اولویت خودرویی می باشد که با هدف بسط و توسعه صعنت الکترونیک خودرویی در داخل کشور و ایجاد اشتغال برای جوانان ایرانی در حد توان خود موفق شده ابتدا ردیاب آفلاین خودرو فول آپشن (GPS آفلاین) و پس از آن ردیاب آنلاین خودرو (GPS آنلاین) با امکانات ویژه و منحصر به فردی را با بکار گیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه ردیاب خودرو طراحی و روانه بازار مصرف نماید و در این راستا موفق گردیده با ایجاد نمایندگی های فعال در سراسر کشورعلاوه بر سایر محصولات خود اقدام به فروش ردیاب خودرو نیز نماید.

لازم به ذکر است این شرکت نه تنها اولین تولید کننده جی پی اس خودرو ایرانی می باشد بلکه توانسته است سیستم هایی نظیر کلاچ اتوماتیک هوشمند ، اتولایت ، فلاشر اضطراری ، سوئیچ کارت و غیره را نیز طراحی و تولید نموده و روانه بازار نماید.

ردیاب خودروی اتاکو یکی از کاملترین ردیاب های موجود در بازار می باشد  که توانایی ردیابی خودرو را در تمامی نقاط کشور دارد میتواند سرعت ماشین را مشخص کند دارای پنل مدیریت و کنترل از راه دور بوده و پنلی دارد که خود شرکت پششتیبان آن می باشد و احتمال تاثیر تحریم یا فیلترینگ از بین می رود با همه این ها شرکت اتاکو نه تنها اولین تولیدکننده ردیاب خودرو بلکه ردیاب خودرو این شرکت جزو ارزانترین ردیاب خودرو های بازار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *