امتیازات استفاده از پوستر تبلیغاتی و نکاتی واسه طراحی هوشمندانه اون – قسمت 2

ستر صرف نظر می کنه.

۸. قبل اینکه پوستر پایانی رو انتخاب کنین، چند نمونه قبلی آماده کنین

همونجوریکه نوشتهاتون قبل از پخش به چندبار بازخوانی نیاز داره، پوسترها هم قبل از چاپ باید چندین بار بررسی شن. چند نسخه مختلف از یک پوستر تهیه کنین و توجه کنین که پوسترها ساده و چشم گیر باشن و پیام مورد نظر شما رو منتقل کنن. از بقیه در مورد پوستر طراحی شده نظرخواهی کنین. چون بقیه نکاتی رو می بینن که شما موقع طراحی شاید به اونا توجه نکردین. اونقدر پوستر رو بازبینی کنین تا مطمئن شید که پوستری تقریبا بی مشکل، کامل و تأثیرگذاره.

۹. پوسترتان رو چاپ کنین

بعد از اینکه پوستر مورد نظرتون رو طراحی کردین، واسه چاپ اون، انتخابای زیادی دارین. می تونین مستقیما از کامپیوتر منزل اونو با پرینتر معمولی چاپ کنین البته اگه بودجه ی محدودی دارین. ولی در نظر داشته باشین که برگهای معمولی، بادوام نیستن و رنگا و تصاویر اونا آنطور که باید باکیفیت نیس.

در دفاتر چاپ می تونین پوستر موردنظرتان رو با کیفیت بهتر روی برگهای محکم تر چاپ کنین و به اونا زرق و برقی بدین که توجه مشتریان رو جلب کنه. البته چاپ باکیفیت، هزینه های زیادی داره و بودجه ی تعیین شده واسه خود رو هم باید درنظر بگیرین. نوع چاپ و برگهایی رو انتخاب کنین که با توجه به نیازها و موقعیت شما، بهترین انتخابه.