آویز طبقاتی کمد

اغلب ما نظم و تمیزی را دوست داریم و همیشه قبل از شروع سال جدید یک تکان اساسی به منزلمان می‌دهیم.

وسایل زیادی که فضایمان را شلوغ کرده‌اند را اگر نیاز نداریم بهتر است به دیگران ببخشیم و اگر نیاز داریم نظمشان دهیم. منظم ساختن فضای منزل یکی از لذت بخش ترین و تاثیرگذارترین کارها برای رسیدن به آرامش است. در این بیت نظم دادن به کمد ها که یکی از محل های تجمع لوازم شخصی و خانگی است بسیار در نظم دادن به محیط زندگی تأثیرگذار است

نظم بخشیدن به کمد یکی از محل هایی از منزل است که مهم می باشد. ما همیشه برای انتخاب لباس مورد نظر به کمد مراجعه می کنیم و اگر کمد مرتب باشد به راحتی می توانیم وسیله مورد نظر خود دسترسی پیدا کنیم و اگر شلوغ باشد دچار سردرگمی خواهیم شد، که اکثر مواقع با شلوغ بودن داخل کمد مواجه هستیم.

امروزه محصولات جدیدی طراحی و تولید شده اند که نظم خاصی به کمدها می دهد و دسترسی را برای پیدا کردن وسیله مورد نظر راحت تر کرده است.

محصولی که جمعه بازار به شما همراهان خود ارائه می دهد آویز طبقاتی کمد مدل 5 طبقه نام دارد.

آویز طبقاتی کمد مدل 5 طبقه یک محصول زیبا و کاربردی برای مرتب کردن داخل کمد است.از این محصول برای مرتب کردن پیراهن ، شال ، کفش و … می توانید استفاده کنید.نام دیگر این آویز کمد 5 طبقه که در بازار عموم مردم استفاده می کنند آویز کفش 5 طبقه می باشد.

جنس این محصول از پارچه و برزنت می باشد و دارای ابعاد کلی 23.5×88 سانتی متر است و ابعاد هر طبقه 17.5×23.5×29.8 سانتی متر است. همچنین قسمت بالایی این آویز طبقاتی کمد که به میله داخل کمد متصل می شود به صورت چسبی می باشد و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است.

با استفاده از آویز طبقاتی کمد دیگر نگران گم شدن لوازم و نامرتب بودن کمد نخواهیم بود.این آویز طبقاتی یکی از مهمترین های لوازم منزل به حساب می آید.